Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 20.06.2019 Gazete
ABONE OL

ve 'den aşklarına reklamlı destek!

ile , işletmeci aşklarına da reklamlı destek verdi. Mola, aşkı ’nın; Küçükköse de sevgilisi ’in Çeşme’de hizmete açtığı Rise’n Shine’dan bol bol fotoğraf paylaştı. İkili, mekanı etiketleyip tanıtımını yaptı.

Reklam aşıkları
Kısa süre önce özel hayatlarında mutluluğu bulan ünlü oyuncular Ezgi Mola ile Hazal Filiz Küçükköse'den reklam atağı geldi. İşletmeci Mustafa Aksakallı ile 8 aydır aşk yaşayan Mola, sevgilisinin Çeşme'deki mekanı "Rise'n Shine"dan çıkmaz oldu. Mola, aşkının mekanında denizin ve güneşin tadını çıkardı.GÜZEL JEST...
Ünlü oyuncu, paylaşımlarında mekanı etiketleyip beach kulübün reklamını yaptı. Hazal Filiz Küçükköse de aynı zamanda Aksakallı'nın ortağı olan sevgilisi Alp Güler'e paylaşımlarıyla destek verdi. Küçükköse, geçtiğimiz ay yeni bir aşka yelken açtığı Güler'in işlettiği "Rise'n Shine"da renkli paylaşımlara imza attı. Reklam içerikli sosyal medya paylaşımları karşılığı yüklü miktarda ücret alan iki oyuncunun sevgililerinin işlettiği mekanın tanıtımını bedava yapması ise "Aşkın gücü, paradan kıymetli" dedirtti.
de Mola gibi aşkının mekanında reklam paylaşımları yapıp sevgilisine destek verdi.