Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 17.04.2019

Başkanın torunu Kendall’la

Başkanın torunu Kendall’la

Amerikan basını bomba bir iddia ortaya attı... ABD'li kaynaklar, Kim Kardashian'ın üvey kardeşi olan ünlü model Kendall Jenner ile 35. ABD Başkanı John F. Kennedy'nin torunu John Schlossberg'in aşk yaşadığını yazdı. İkilinin birkaç aydır görüştüğü vurgulandı. Ayrıca şu an için yan yana poz vermekten kaçınan çiftin, haklarında yapılan haberleri ortadan kaldırmak için de harekete geçtikleri ortaya çıktı...


John F. Kennedy 1963 yılında Amerika'nın Dallas şehrine yaptığı bir ziyaret sırasında suıkaste kurban gitmişti.
Yale Üniversitesi'nden mezun olan John Schlossberg, 2017 Harvard Hukuk Fakültesi'ne girmişti. John'un dedesiyle benzerliği ise dikkat çekiciydi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.