Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.09.2018

duyurulur!

, kendisine yüklü miktarda kira borcu takıp evinden çıkan ’nu hedef aldı. Keçili, sosyetik güzelin kendisine ve piyasaya olan larına rağmen Bebek’te lüks bir daire tuttuğunu ilan etti!

Alacaklılara duyurulur!
Bir dönemin ünlü reklamcısı Nail Keçili'nin sosyetik Ayşe Kucuroğlu'na haklı öfkesi dinmiyor! Efsane reklamcı, eski eşi Nilgün Keçili'nin lüks dairesini 10 bin TL'ye kiralayan Kucuroğlu ile geçtiğimiz aylarda mahkemelik oldu. Evin 6 aylık kirasını ve 24 aylık aidat ödemesini yapmadığı için sosyetik güzeli mahkemeye veren Nail Keçeli haklı bulundu.HAKLI İSYAN!
Mahkemeden hakkında tahliye kararı çıkan Ayşe Kucuroğlu, larını ödemek yerine lüks içinde yaşamayı tercih etti. Keçeli, önceki gün instagram hesabından yazdığı şu sözlerle bir kez daha sosyetik güzele isyan etti: "Ayşe Kucuroğlu, binlerce dolar kira takıp çıktı. Mustafa Oğuz'un dükkanını tutmuş, oraya kahve açacakmış. Bebek'teki Kortel Korusu'na taşınmış. duyurulur."


BEBEK'TEKİ DÜKKANI DA İŞ YAPAMIYOR!
Kucuroğlu, Bebek'teki dükkanı yapmayınca mekanın yarısını 'na devretti.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.