Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.09.2018

aşığı

Ronaldo’yu alarak büyük sükse yapan ’un patronu , si ’la 9 ayda 4. kez ’a geldi. Agnelli, “Bodrum eşsiz bir yer” dedi...

Bodrum aşığı
İtalyan Agnelli ailesinin tahmini serveti 100 milyar. Agnelli ailesinin tüm şirketlerinden sorumlu ise gönüllü elçimiz oldu. si 'la 9 ay içinde 4. kez geldiği 'a aşık olan Andrea Agnelli, Eye Magazine'e konuştu.

Agnelli, "Bodrum eşsiz bir yer. Gençlik iksiri veriyor, her fırsatta da Bodrum'a gidiyoruz" dedi. Agnelli geçtiğimiz hafta, sevgilisi Akalın, 1 yaşındaki kızları ve eski eşinden olan kızı Baya ile Bodrum'da deniz keyfi yaparken, sempatik tavırlarıyla da dikkat çekti. Ünlü işadamının ailesiyle Bodrum tatilini değerlendiren The Italian Eye Magazine, "Agnelli ailesinin en özel bireyi kuşkusuz Andrea'dır. Onun Bodrum'u çok beğenmesi, ilçenin özel olduğunun da kanıtıdır" diye yazdı.
AİLEYLE ROMANTIK TATİL
Agnelli'den ikinci kez hamile olan ve karnı iyice belirginleşen Akalın, kızı Livia Selin'i babasının kucağına verip tek başına yüzdü. Daha sonra hep birlikte kıyıda vakit geçiren aile, renkli görüntüler sergiledi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.