;

'Gizem' çözüldü

Güzel oyuncu ’nın işletmeci ’yle düğün yeri ve tarihi belli oldu. Ünlü çift, 16 Eylül’de Bodrum’daki bir plaj düğünüyle evlenecek. Törene ise çocukların katılması yasak!

Gizem çözüldü
mayıs'ta Sait Halim Paşa Yalısı'ndaki bir törenle nişanlanan Gizem Karaca ile Kemal Ekmekçi'nin düğünüyle ilgili detaylar belli oldu. İkilinin 16 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek düğün törenleri için dağıttığı davetiye önceki gün ortaya çıktı. Ünlü çift, önümüzdeki hafta Bodrum'daki Nikki Beach Resort'ta saat 19.00'da bir ömür mutluluğa 'evet' diyecek. İkilinin hayranlarını heyecanlandıran çiçeklerle süslü beyaz davetiyelerindeki detaylar ilginçti...İzmirli işletmeci Ekmekçi'nin düğün yeri olarak pahalı fiyatlarıyla bilinen Nikki Beach'i tercih etmesi "Damat, bonkörlüğünü konuşturacak" dedirtti.

Güzel oyuncuyla işletmeci nişanlısı davetiyenin üzerine sadece isimlerini ve "Evleniyoruz" notunu yazdırdı. İki kişilik davetiyeyi akrabalarına ve yakın dostlarına gönderen çift, düğün törenine çocukların getirilmemesi için de kibar bir yol seçti. Ünlü çift, yakınlarına "Çocuklarınızı düğüne getirmeyin" diyerek kalplerini kırmak yerine davetiyeye "Miniklere tatlı rüyalar" notu düştü. İkilinin Nikki Beach'teki düğünü için de mini bir serveti gözden çıkardığı konuşuluyor...


Ünlü çift, düğün için İstanbul yerine Bodrum'da karar kıldı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.