Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 10.11.2015 Gazete
ABONE OL

Tatlıtuğ çıldırdı

Kıvanç Tatlıtuğ, önceki akşam bir mekan çıkışı basın mensuplarını görünce öfkelendi. Devreye giren ağabeyi ise bir kameramanın üzerine saldırdı!..

Tatlıtuğ çıldırdı
Şimdilerde hiçbir projede yer almayan Kıvanç Tatlıtuğ, son dönemde magazin muhabirlerine karşı da sert bir tutum sergilemeye başladı. Önceki akşam Kuruçeşme'deki Huqqa isimli mekana giden ünlü oyuncu, buradaki VIP bölümde keyif sürdü. Kıvanç Tatlıtuğ, mekan çıkışı gazetecilerin beklediklerini görünce çileden çıktı.

OLAYI SADECE SEYRETTİ!
Hemen mekandaki görevlileri yanına çağıran Tatlıtuğ, "Siz mi çağırdınız bunları" diye bağırdı. Mekanı gergin bir şekilde terk eden ünlü oyuncu, arabasına bindiği sırada devreye ağabeyi Tugay Tatlıtuğ girdi. Bir kameramanla kazayla çarpışan Tugay Tatlıtuğ, gazeteciye sert sözlerle saldırdı. Kameramanın kullandığı ekipmana ve kendisine vuran Tugay Tatlıtuğ'u araya giren diğer gazeteciler sakinleştirmeye çalıştı. Kavga anlarını arabasının içinden izleyen Kıvanç Tatlıtuğ'un duruma müdahale etmemesi ise herkesin tepkisini çekti.


Mekan çıkışı gazetecileri gören Kıvanç Tatlıtuğ, tek kelime dahi etmedi.

KRALDAN ÇOK KRALCI
Ağabey Tugay Tatlıtuğ'un oyuncu kardeşini görüntüleyen basın mensuplarına karşı sergilediği agresif ve çirkin tavırlar, "Kraldan çok kralcı" dedirtti. Tatlıtuğ'un ağabeyini sadece izlemesi ise şaşırttı.HALİL ÇİLİNGİRkalan karakter 1000

gürcan gürcan

kendini bir şey zannediyo

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 10.11.2015 18:29
FANİ FANİ

Bu tipleri çok abartan sinema sektörü ve ayran budalası milletimiz oldukça bunlar böyle kanat takıp uçarlar,kimdir Kıvanç acaba sanat ve sinema sektörüne katmış olduğu değer nedir,bu kadar ön plana çıkartmak acaba sistemsel bir şeymi,medyanın onu bu kadar takip etmesi onunda buna abartılı tepki vermesinin sırrı nedir acaba,milletimizi abuk sabuk dizilerle,saçma sapan programlarla,akla hayale gelmeyecek saçmalıklarla oyalıyor sinema sektörü maalesef milletimizde bu oyalamanın içinde sarhoş olmuş durumda,günlük hayattada eğitim,bilgi,araştırma ve okumanın eksiklik belirtilerini hepimiz görüyoruzdur,ama nafile.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 10.11.2015 08:25
gürcan gürcan

filimlerde oynamıyo onun için çıldırıyor millet unuttu artık

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 10.11.2015 06:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.