Bugünkü
Takvim

den e lanet!

Tüm Türkiye e lanet etti. Sanat camiasının ünlü isimleri, sosyal medyadan yayınladıkları mesajlarla birlik çağrısı yaptı

  • Saklambaç
  • 11.10.2015
ABONE OL
Ünlülerden teröre lanet!
* OKTAY KAYNARCA: Değişmez mi, başaramaz mıyız, beceremez miyiz? Bu kadar mı zor insan olmak?

* TÜRKAN ŞORAY: Yine canımız yandı, ü lanetliyorum!

* HÜLYA AVŞAR: Lütfen biri bizi kurtarsın artık...

* CEM YILMAZ: Başımız sağolsun. Teröre, insan hayatını hiçe sayan her fikre lanet olsun.

* ŞAHAN GÖKBAKAR: Barış yazan pankartların üzerinde ölüleri yaralıları taşır hale gelen bir ülke burası... Bu kanı 35 senedir bu ülkede akıtan herkes ama herkes bugünün sorumlusudur. Yazık gunah! Allah sabır versin. Allah vicdan versin. Allah sevgi versin. Allah barış versin bu topraklara.

* HÜLYA KOÇYİĞİT: Güzel memleketimizin, aziz milletimizin birliğine kast eden, bu acıyı bize yaşatan karanlık elleri şiddetle kınıyorum.

* ESRA EROL: Ülkemde barışı ve huzuru hayal ediyorum sadece! Başımız sağolsun.

* EBRU CÜNDÜBEYOĞLU: Kara bir gün daha.

*
ÇAĞLA ŞİKEL: Hayatını kaybeden vatandaşlara Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum.

* ARZUM ONAN: Nasıl hain, nasıl kalleşçe! Mitingin adı "Barış" be!

*
SİBEL CAN: Bugün Barış ve demokrasi için Ankara'da bir araya gelen işçilere ve emekçilere yapılan hain saldırıyı kınıyorum.. Vicdanı olan herkes gibi çok üzgünüm..

* ALİŞAN: Başımız sağolsun...

* ARDA TURAN: Ankara'da hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet dilerim. İçimiz yanıyor; bu güzel ülke kardeşlik coğrafyası olsun artık.

* FERHAT GÖÇER: Ülkemizin birliğini, beraberliğini, kardeşiliğini bozmak için karanlık ve insanlıktan uzak bir oyun oynanıyor...
Terörü yapana, terörü destekleyene, terör üzerinden siyaset yapana lanet olsun... Ülkemizin başı sağolsun...

* SELÇUK YÖNTEM: Bu ne vahşettir bu nasıl insanlıktır. Lanet olsun bunu yapanlara.

* ZİYNET SALİ: Lanet okumakla, dualar etmekle, başımız sağolsun demekle olmuyor, olmayacak. Çok büyük acı! Elim varmıyor yazmaya, dilim varmıyor söylemeye ama çaresizlik çok fena. Ülkemize sahip çıkalım...

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.