Bugünkü
Takvim

Aslan kavgası

Vanlı işadamı , eski eşi ile oyuncu aşkı 'ı birbirine düşürdü. Rojbin Aslan, 'Ümit, Ceren'le tanışıp beni sokağa attı' dedi. 4 buçuk aylık hamile Hindistan ise sert çıktı: 'Bizi taciz etmeyi artık bıraksın, yeter!'

  • Saklambaç
  • 27.02.2015
ABONE OL
Aslan kavgası
Güzel oyuncu Ceren Hindistan ile Vanlı işadamı sevgilisi Ümit Aslan'ın aşkı, arapsaçına döndü. Aslan'ın amcasının kızı olan eski eşi Rojbin Aslan, "Ceren'e şampanya patlatırken bizi kızımla aç bıraktı" dedi. 2013'te bir köy düğünüyle 'la evlendiğini söyleyen eski eş, "Antalya'ya yerleştikten sonra Ümit, Ceren Hindistan ile görüşmeye başladı" iddiasında bulundu. "21 Haziran 2014'te Efrim Mina ismini verdiğimiz bir kızımız oldu. Ancak tüm güzellikler Ümit'in ile tanışmasından sonra değişti" diyen Rojbin Aslan, ekledi:

ORTAK AÇIKLAMA
"Bu ilişkinin başlamasıyla sokağa atıldım. Van'daki baba evime yerleştim. Ümit, ne bana ne de kızıma bakmadığı için dava açtım." Bu iddialar üzerine Ceren Hindistan ve Ümit Aslan ikilisinden de ortak bir açıklama geldi. Aslan, "Kendisi Ceren ile evleneceğimizi duyunca bu asılsız iddiaları ortaya attı. Kızıma bakmama gibi bir durum asla sözkonusu değil" dedi. Ümit Aslan'la ilişkisinden 4 buçuk aylık hamile olduğunu söyleyen Ceren Hindistan ise şunları söyledi: "Asla evli bir adamın peşinde koşmadım. Ümit, 1 buçuk yıl önce boşandığını bana söylemişti. Eski eşi de bizi aylardır sürekli taciz ediyor. Bugüne kadar hep sustum ama artık yeter."

14 Şubat'ta Ümit Aslan'la Umre'ye giden ve aşkıyla Mayıs'ta evlenmeyi planlayan Ceren Hindistan'ın 4 buçuk aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Ümit Aslan, amcasının kızı olan Rojbin Aslan'la 2013'te imam nikahı kıydı. Çiftin, Haziran 2014'te de kızları dünyaya geldi.

kalan karakter 1000

elçin elçin

Ben bu kadınları anlamıyorum. Bu adamdan diğerine ne hayır gelmiş ki Cerene gelecek. Her parası olan adama çocuk mu yapılır. İki kadının da birbirinden farkı yok paraya bakmışlar. Adam birini sevse evlenirmiş zaten imam nikahı resmi değil. Umreye gitmeyi akıl ediyor da kadını hamile bırakmamayı akıl edemiyor iki yüzlü zamane dindarları. Her sevgilisinden bir çocuk doğuran Agaoglu gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 01.03.2015 11:41
gürcan gürcan

bizde bunları işi gücü bıraktık bunları düşünüyorduk bize ne

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.02.2015 16:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.