Bugünkü
Takvim

Sultan Kaya!

  • Saklambaç
  • 16.07.2014
ABONE OL
Sultan Kaya!
Kaya Çilingiroğlu, ayrılık acısını çabuk unuttu. Feraye Tanyolaç'la 5 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde sonlandıran Çilingiroğlu, "Bekarlık Sultanlık" dercesine gecelerde teselli buldu. Önceki gün Bebek'te bir mekana giden Kaya Çilingiroğlu, tüm çabalarına rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

Fotoğraflarının
çekilmesine sinirlenen işadamı, mekan görevlilerini çağırarak önünü kapatmaları için bir otomobil park etmelerini istedi. Daha sonra yanındaki arkadaşının korumasını görevlendiren Çilingiroğlu, gazetecilerin soru sormamasını istedi. Kaya Bey'i görenler, "Kaya Sultan gecelere döndü" esprisi yaptı.

AYDIN HAMZA

kalan karakter 1000

Rümeysa Aydın Rümeysa Aydın

ayıpya
,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.07.2014 19:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.