Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 04.07.2014

Hakan başrolde

Sosyetik playboy Hacı Sabancı'yı tahtından eden isim; kardeşi Hakan oldu. Genç sosyetik, önceki gece de güzel oyuncu Asu Taşkıranoğlu ile birlikte objektife takıldı

Hakan başrolde
Bugüne kadar birçok güzelle aşk yaşayarak magazin manşetlerini süsleyen Hacı Sabancı'nın çapkınlıktaki tahtı sallanmaya başladı! Sosyetik playboyun pabucunu dama atan isim ise uzaklardan değil; kendi ailesinden çıktı. ABD'deki eğitimi tamamlayıp Türkiye'ye gelen Hakan Sabancı, serveti kadar yakışıklılığıyla da bir anda genç kızların yakın markajına girdi.

REİNA'DA SARMAŞ DOLAŞ EĞLENCE
Arzu ile Ömer Sabancı'nın ortanca oğulları Hakan, önceki akşam taydı. 'Karadayı' dizisindeki 'Nurten' karakteriyle tanıdığımız Asu Taşkıranoğlu ile Reina'da eğlenen , mekandan geç saatlerde ayrıldı. Sabancı'nın Bebek'teki iskeleye çağırdığı teknesine birlikte binen güzel oyuncu ile Hakan Sabancı'ya bir süre sonra arkadaşları da katıldı. Görüntülenmekten rahatsız olan 23 yaşındaki Sabancı; kamaraya kaçtı. Kıyıdan uzaklaşana dek kamaradan çıkmayan Hakan Sabancı'nın rotası ise Anadolu Yakası'ydı...

BiRi GERGiN BiRi RAHAT
Hakan Sabancı, gazetecileri görünce gergin tavırlar sergilerken; Reina'da birlikte eğlendiği Ahu Taşkıranoğlu son derece sakin ve rahattı.

Halil ÇİLİNGİR

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.