Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 02.07.2014

Çiçek açtı!

Aylar önce yönetmen aşkından ayrılan 'ın kalbini İzmirli işletmeci çaldı. Çiçeği burnunda aşıklar, önceki gün Ayçiçek'in mekanında deniz keyfi yaptı

Çiçek açtı!
Geçtiğimiz aylarda yönetmen sevgilisi Tolga Karaçelik'le yollarını ayıran Nurgül Yeşilçay; yeni aşk bombasını Çeşme'de patlattı. Güzel oyuncu, film çekimi için gittiği İzmir'de işletmeci Gazahan Ayçiçek ile tanıştı.

YÜZÜNDE GÜLLER AÇIYOR
Kısa sürede yakınlaşan ikili, önceki gün Ayçiçek'in sahibi olduğu Çeşme Paşalimanı'ndaki Laika Beach'te görüntülendi. İşletmeci aşkıyla, mekanın locasında güneşin tadını çıkaran Yeşilçay'ın keyfinin yerinde olduğu da gözden kaçmadı.

'ARKADAŞIZ' DEDİ AMA...
Yaklaşık 1 haftadır Gazahan Ayçiçek'in Alsancak Kordon'daki evinde konakladığı söylenen güzel oyuncu, dün plajda çekilen bu karelerle yeni ilişkisini gözler önüne sermiş oldu. Yeşilçay, basın mensuplarının kendilerini görüntülediğini fark etmesiyle Ayçiçek'in sadece arkadaşı olduğunu söyledi ancak kimseyi inandıramadı.

Kahraman DURAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.