Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 01.05.2014 Gazete
ABONE OL

Uyuyan güzel

; 'la ayrıldığını itiraf etmek istemeyince komik duruma düştü! Güzel oyuncu, Ferrari alan eski aşkını küçük düşürmek için de 'Araba onun değil' iftirası attı

Uyuyan güzel
Oyuncu çift Selen Soyder ile Tolgahan Sayışman'ın ayrıldığını sağır sultan bile duydu ama bir tek Soyder duymadı! Güzel oyuncu, ayrılığı basın mensuplarına itiraf etmek istemeyince sürekli komik duruma düştü. , eski sevgilisinin 340 bin euro'ya satın aldığı Ferrari otomobili için geçtiğimiz günlerde; "Tolgahan'ın yeni araba aldığından haberim yok" açıklaması yaptı.

'DENEME SÜRÜŞÜ YAPMIŞ'
Soyder'e önceki gün yine 'ın son model aracı soruldu. Selen Soyder bu defa da şu sözleriyle eski sevgilisine iftira attı: "Yanlış anlaşılma olmuş. Tolgahan, arabayla deneme sürüşü yapmış ama Ferrari'yi satın almamış. Benim de o yüzden Ferrari'den haberim yoktu." Ancak güzel oyuncunun bu sözlerinin gerçek payının olmadığı ortaya çıktı. Yakın çevresine Ferrari'nin ruhsatının üzerine olduğunu söyleyen Tolgahan Sayışman; uzun süredir birlikte yaşadığı Selen Soyder'le evlerini de ayırdı.

EVLER AYRILDI
Tolgahan Sayışman'ın Selen Soyder'le yaşadığı evde artık Sayışman Ailesi oturuyor.

340 BiN EURO
Sayışman'ın ruhsatı kendi üzerine olan Ferrari 340 Spider'ın değeri yaklaşık 340 bin euro. Sayışman, İstanbul'un tozunu şimdilerde yeni aracıyla attırıyor.