Bugünkü
Takvim

80 yaşında gibiydi

, kendisinden 23 yaş küçük eski aşkı için konuştu: '80 yaşında bir adamla gibiydim.' Genç müzisyen ise bu yorumu 'Saçmalık' olarak değerlendirdi

  • Saklambaç
  • 24.05.2013
ABONE OL
80 yaşında gibiydi
Yaklaşık 1 yıllık beraberliğin ardından ayrıldığı sevgilisi için konuşmama kararı alan , dayanamadı! Önceki akşam "Uzun Lafın Kısası" isimli bir programa katılan sempatik sanatçı; kendisinden 23 yaş küçük müzisyen sevgilisi için şu ilginç sözleri sarf etti:

'İÇİME FENALIK GELDİ'
"Aramızdaki yaş farkı sürekli yazıldı, çizildi ama ben ondan çok daha hareketliydim. Evde onun Türk Sanat Müziği çalıştığı bir oda vardı. Benim içime fenalık geliyordu dümtek dümtekle. 80 yaşında bir adamla gibiydim. Latin müziği dinleyip kendime geliyordum."

SÖZLERE KIRILDI
Bu sözlere hayli bozulan müzisyen Bekir Ünlüataer, twitter'dan bir hayranının kendisine yazdığı şu mesajı yayınlayarak tepkisini dile getirdi: "Nilgün Hanım; sizin için ruhu benden yaşlıydı dedi. Çok saçmaladı." Ünlüataer, ardından da Mevlana'nın özlü sözlerini paylaşarak Belgün'e üstü kapalı mesaj gönderdi.

kalan karakter 1000

ESMA ESMA

ŞAŞIRMIŞ:)

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.05.2013 14:59
cihan cihan

Bu Nilgün Belgün de son birkaç yıldır çıktığı bütün TV kanallarındaki canlı yayın programlarda KIVAANNÇÇÇ KIVAAAANNNÇÇÇ KIVAAANNÇÇ diye sayıklaya sayıklaya bir hal oldu. Sonra, Kıvanç olmadı, bari Bekir verelim oldu!!! O da yürümedi! (Geçen sene bir törende Kıvanç'a ödül sunma ve onunla tanışma şansı yakaladı, delirdi resmen!!!). Geçen gün yine bir canlı yayın programda 'Kıvanç yakın arkadaşım, görüşüyoruz' dedi. Aman Nihayet!!! Kıvanç'ı da sevgililer listesine katmadan ölmez bu kadın!!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 25.05.2013 08:39
hatice hatice

bu hanımda kendini böyle anlatarak ancak kendini kandırır yaşlısın işte bacım boşa genç ayaklarına yatma zaten adamda sana yakışmadı çok yakışıklı maşallah dünya ahiret kardeşim olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır1
cevapla 24.05.2013 14:35

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.