Bugünkü
Takvim

Süper taş!

, 'ın 1969 yılında eşi 'e yazdığı aşk mektubu için imalı konuştu: 'O tarihte dünyada bile yoktum'

  • Saklambaç
  • 22.05.2013
ABONE OL
Süper taş!
Pop müziğin ünlü ismi 'ın işadamı 'e gönderdiği aşk mektubunun yankıları sürüyor. 1969 yılında aşk yaşadığı Süperstar'dan duygusal bir mektup alan işadamı da; önceki evliliğinden olan kızına Ajda ismini vermişti. Yıllar önce yaşanan büyük aşkın ortaya çıkması üzerine gözler Mehmet Birgen'in şimdiki eşi Dilek Hanım'a çevrildi. Konuyla ilgili yorum yapmak istemeyen , şu sözleriyle de Süperstar'a üstü kapalı gönderme yaptı: "Aşk mektubu umrumda değil; çünkü o yazıldığında ben daha dünyada bile yoktum." Bu arada Pekkan, mektup ortaya çıkmadan önce Birgen'le aşk yaşadığını inkar etmiş; mektubun ortaya çıkmasıyla ise sessizliğe bürünmüştü.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.