Bugünkü
Takvim

Talk of the town

  • Saklambaç
  • 18.03.2013
ABONE OL
Talk of the town
Yurdal'ın sarışınları!
İkoncan eşi İvana Sert'ten resmen boşanmayan Yurdal Sert'in dünya umrunda değil... Önceki akşam Günay'a giden işadamına 2 arkadaşı eşlik etti. Yurdal Sert, gece boyu hayli samimi olduğu sarışın arkadaşlarıyla ise sarmaş dolaş ve gülerek poz verdi!

İTİRAF ETTİ
Önceki gün arkadaşlarıyla Bebek'teki bir mekanda kahve içen Helin Avşar, avukat Kerem Hasbakkal ile aşkını itiraf etti. Avşar, "Konuşursam aşkımıza nazar değer" diyerek ise yorum yapmadı.

KÖSE'NİN HAREMİ
Sivri dilli prodüktör , önceki akşam Nişantaşı Sess'teydi. Köse, mekanda aralarında 6 kadının bulunduğu kalabalık bir arkadaş grubuyla eğlendi. Erol Köse'nin bu halleri; "Doktor Erol, haremiyle gece teftişine çıkmış" esprilerine yol açtı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.