Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 25.10.2012

'da çay faslı

İstanbul'da görüşemeyen ve gibi 10 sosyetik; bugün 'da buluşup çay keyfi yapacak

Hong Kong'da çay faslı
İşleri ve tatil tutkuları nedeniyle yılın büyük kısmında İstanbul'da bulunmayan sosyete; artık yurt dışında randevulaşıyor. Bir süredir görüşememekten dert yanan ile da 'da bir araya gelmek için sözleşti.

Güney Kore'den Hong Kong'a geçen Sabancı ile Bangkok'tan Hong Kong'a giden olan Çapa, bugün eşleri Ömer Sabancı ve Celal Çapa ile buluşup çay keyfi yapacak. Onlara; yine tatil için burayı seçen Çiğdem Kayalı, Mehmet Dereli, Melis Murathanoğlu, Osman Merzeci ve Aslı Kuseyiroğlu da katılacak.

1 HAFTADIR BANGKOK'TA
Uzakdoğu tutkusuyla tanınan Şebnem Çapa, eşi Celal Çapa ile geçtiğimiz günlerde Vietnam'a gitti; ardından da Bangkong'a geçti.

SABANCI'NIN OBJEKTiFiNDEN
Bir süredir Güney Kore'de olan Sabancı'yı, sokakların temizliği şaşırttı. Arzu Sabancı, asfaltın nasıl temizlendiğini de fotoğrafladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.