Bugünkü
Takvim

Aslan sevgili

Gecelerin çapkın ismi , aradığı aşkı cemiyet dünyasında buldu. Aslan, yaptığı jestlerle sosyetenin gözde bekarlarından 'i tavladı

  • Saklambaç
  • 30.05.2012
ABONE OL
Aslan sevgili
Gazinocular Kralı Fahrettin Aslan'ın oğlu , dalgalandı da duruldu! Oyunculuğa adım attığı günden beri adı sayısız güzelle anılan Aslan, aradığı aşkı sonunda buldu. Mehmet Aslan, gönlünü cemiyet hayatının en gözde bekarlarından 'e kaptırdı. Bir süredir aşk yaşadıkları konuşulan çifti; vipmag.com görüntüledi.

Yaklaşık 1 aydır birlikte olan ünlü çift; objektife verdikleri sarmaş dolaş pozla dosta düşmana ilişkilerini ilan etti. Mehmet Aslan'ın yakın çevresi de çapkınlıklarıyla ünlü oyuncunun; Azade Balkaner'e büyük bir aşk beslediğini söyledi. Aslan'ın annesi Arzu Aslan'ın da şimdiden sosyetik güzeli gelini olarak kabul ettiği ve oğluna evlenmesi için baskı yaptığı konuşuluyor.

GÖZDEN UZAK
Mehmet Aslan ile Azade Balkaner, henüz 1 aylık olan ilişkilerini göz önünde yaşamaktan çekiniyor. Çift, gündüz saatlerinde Kanyon'da buluşuyor.

ÇiÇEKLERE BOĞDU
Mehmet Aslan, arkadaşları aracılığıyla tanıştığı Azade Balkaner'e ilk görüşte vuruldu. Aslan; kalbini çalmak için sosyetik güzele her gün çiçek gönderdi.kalan karakter 1000

zera zera

bu adamda her 3 ayda bir aşık oluyor

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 13.09.2014 18:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.