Bugünkü
Takvim
  • Saklambaç
  • 30.09.2011

Sushi aşkı

'ı sushi sevgisi yaktı! Oyuncunun, ilişkisi; sevgilisine cep telefonundan sushi siparişi vermesiyle kanıtlanmış oldu.

Sushi aşkı
"Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" atasözü, yine doğru çıktı! , yaz boyunca adının anıldığı işletmeci ile arkadaş olduğunu söylemişti. Ancak Yeşilçay'ın yalanını; sushi aşkı ve cep telefonu ortaya çıkarttı.

Özener, gecce.com'a göre; Bebek'teki bir mekandan sushi alırken; cep telefonunu masaya koydu. Telefona Yeşilçay'dan; "Sushiler ne oldu tatlım?" mesajı geldi. İphone'daki özellik nedeniyle mesajı; gazeteci Kenan Erçetingöz gördü! Mehmet Özener de Nurgül aşkını Erçetingöz'e itiraf etti.

VERDA'YI KULLANDI MI?
Ünlü işletmeci, Nurgül Yeşilçay'la adının anıldığı dönemde; mekanına Verda Penso'yu davet etmiş ve "Asıl sevgilim Verda" demişti.

YALANCININ MUMU SÖNDÜ!
Özener aşkını inkar eden Nurgül Yeşilçay, Cem Özer'den boşandıktan 2 ay sonra da Mithatcan ile aşk yaşamıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.