Bugünkü
Takvim

Kalbi pop çalıyor

ile yolları ayrılan çellist , kalbini Ayna grubunun solisti 'e kaptırdı. Çift, evlerini de birleştirdi

  • Saklambaç
  • 30.09.2011
ABONE OL
Kalbi pop çalıyor
Eski arabeskçi yeni yönetmen , geçtiğimiz aylarda Göcek'te çapkınlık yapınca sevgilisi tarafından terk edildi. Sıkıntılı günleri çabuk atlatan güzel çellist, yeni bir aşka yelken açtı. Mine Cangal, kalbini yine bir şarkıcıya kaptırdı.

HERKESTEN GİZLEDİ
Başarılı çellist, yaklaşık 2 ay önce bir arkadaş grubunda tanıştığı ile arkadaşlığı ilerletti. Ayna Grubu'nun solistiyle gizli gizli buluşan Mine Cangal, bu ilişkisini en yakınlarından bile sakladı.
Ancak beraberlik, Cangal ile Güleryüz'ün evlerini birleştirmesiyle duyuldu.

AŞK YUVASI BEYOĞLU
Mine Cangal, ilişkilerinden 2 ay sonra Güleryüz'ün Beyoğlu'ndaki Suriye Apartmanı'ndaki dairesine taşındı. 1 aydır burada birlikte yaşayan çift, görünmemek için büyük çaba sarf ediyor.


Ufuk ÖZCAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.