Bugünkü
Takvim

'den yerli klip

, fark attı! Son albümlerinin 4'üncü klibi için kamera karşısına geçen grup, yer olarak ise Kenya'da yerlilerin yaşadığı ilginç bir bölgeyi seçti...

  • Saklambaç
  • 20.09.2011
ABONE OL
Gripin'den yerli klip
"Milat"ları olarak gördükleri son albümleri "M.S. 05 03 2010"u, aldıkları ödüllerle de taçlandıran grubu, son albümlerinin 4. video klibini Kenya'da yerlilerle çekti. Ekvator'a giden Gripin'in "Gidenin Dostu Olmaz" şarkısının video klibi, sıcakkanlı ve misafirperver Kenya yerlilerinin yaşadığı doğal ortamda Nisan ayında çekildi. Gripin'in klibi, sesleri ve bölgeye has müzik aletleriyle şarkıya eşlik eden Kenya yerlileri sayesinde son derece ilginç oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.