Bugünkü
Takvim

Memo icin mücadele ediyor

'in bilinmeze yolculuğu 'de son bulur. Memo'nun durumu ise kötüleşmektedir.

  • Saklambaç
  • 24.10.2010
ABONE OL
Asmin Memo icin mücadele ediyor
Sevilen dizi "" yeni bölümü ile bu akşam ATV'de!... 'in bilinmeze yolculuğu Türkiye'nin sahillerinde son bulur. Miran, Asmin ve oğlunu gözlerden uzak bir çiftliğe yerleştirir. Asmin'in hayatla irtibatı kesilmiştir. Miran, Memo'nun tedaviye ihtiyacı olduğunun farkındadır. Tek çaresi Eva'yı getirtmektir.
Yine kendine ait yasadışı yöntemlerle Eva'yı Atina'dan kaçırtır. Asmin, Memo ve Eva artık ortak kaderin yolcusudur. Diğer taraftan Nevin'in içi içini yemektedir. Miran kendisini ihbar edenin Altay olduğunu öğrenince çiftlikte kıyametler kopar. Bu arada Memo gitgide kötüleşmektedir.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.