Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 16.12.2019 09:18
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 23.12.2019 10:44
ABONE OL

farklı meslekler için binlerce personel alımı yapacak! Temizlik, , ve ...

Aralık ayının son günlerine yaklaşırken üzerinden çeşitli illerde farklı kadrolarda alımlar yapılacağı ilan edildi. Kadro dağılımı ve il il alım miktarı için haberimizi inceleyiniz.

İŞKUR farklı meslekler için binlerce personel alımı yapacak!

Aralık ayının ortalarına geldiğimiz şu günlerde İŞKUR personel alımlarına hız kesmeden devam ediyor. Bu bağlamda İŞKUR üzerinden farklı meslek gruplarında personel alımları da devam ediyor. İŞKUR'da açılan yeni ilanlarda toplamda 2 bin 156 personel alımı yapılacak olup 394 alanda adaylar hem özel hem de kamu kurumları bünyesinde görevlendirilecektir.

DETAYLAR İÇİN BİR SONRAKİ SAYFAYA GEÇİNİZ

İŞKUR ÜZERİNDEN FARKLI MESLEKLERE BİNLERCE PERSONEL ALIMI YAPILACAK

İŞKUR üzerinden en çok alım yapılan meslek grupları arasında ilk sırada beden işçisi alımı Beden İşçisi alımında görülmekle birlikte bu meslek grubunda 2156 açık iş ilanı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra sırası ile en çok alım yapılan meslek grupları ise sırası ile Beden İşçisi (Genel) 214, Satış Danışmanı /Uzmanı100, Garson (Servis Elemanı)75, Temizlik Görevlisi 64, Reyon Görevlisi 37, Büro Memuru (Genel)3, Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi 31, Satış Temsilcisi / Plasiyer31, Aşçı29, CNC Torna Tezgahı Operatörü29, Kasiyer 29, Makine Mühendisi 29, Kurye 28, Ön Muhasebeci 28 kişi şeklindedir.

MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR BAŞVURU ŞARTLARI

İlgili ilanlara başvuru için en az öğrenim şartını sağlama, ilgili kurumun çalıştığı ilde ikamet ediyor olma, ilgili belge ve sertifikalar sahip olma, istenilen deneyimi bulundurma, belirtilen yaş aralığında olma gibi özel şartlar ve genel alım şartlarını sağlama şeklinde bir başvuru şartı sunulabilmektedir. Bu noktada farklı meslek gruplarında farklı başvuru şartları yer almaktadır.

İlgili meslek gruplarına başvuru yapmak isteyen adaylar ilk olarak https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine girerek sağ üstte "Meslek" yazan kısma ilgili meslek grubunun adını yazarak ve isterlerse diğer filtreleme seçeneklerini kullanarak arama yapabilmektedir.