Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 13.09.2019 09:06
  • Son Güncelleme: 13.09.2019 09:06

güncel iş ilanları! İŞKUR şartsız 772 nedir?

İş Kurumu 2019 tarihleri arasında toplamda 772 sağlık personeli alımı yapacak. Personel alımları 'siz olup, 26 farklı sağlık meslek gurubundan yapılacaktır. En fazla ilköğretim ve lise düzeyinden personel alımı yapılacak olup, en az lisans düzeyinden alım gerçekleştirilecektir. Başvurular şubelerinden veya aşağıda belirtilen online başvuru linkler üzerinden gerçekleştirilecek olup, başvuru yapmak isteyen adayların önceden İŞKUR'a kayıt olmuş olmaları gerekmektedir. Peki hangi meslek guruplarından sağlık personeli alımı yapılacak? Başvuru şartları nelerdir?

İŞKUR 12-21 Eylül tarihlerinde KPSS’siz 772 personel alımı yapacak

İŞKUR'da 12-21 Eylül itibari ile 26 değişik sağlık iş gruplarına ait takribî 200'den fazla değişik iş duyurusu bulunmaktadır. Bu kapsamda Türkiye geneli muhtelif sağlık kurumlarında ve özel sağlık merkezi müesseselerinde görevlendirilmek üzere takribî 772 sıhhat personeli alımı yapılacaktır. Müracaatlar başlamış olup, her bir bültenin son müracaat tarihi değişik olmak üzere 21 Eylül 2019 tarihine kadar devam edecektir. İŞKUR'dan iş arayanların kayıt yaptırabilmeleri için 14 yaşını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Kayıt için beyan esas alınır. Beyanların gerçek dışı olmasından Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemez. Başvurular en yakın İŞKUR İl/İlçe şube müdürlüklerine şahsen gidilerek veya aşağıda belirtilen link alanını tıklayarak başvuru sayfasından online başvuru yapabilirsiniz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.