Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Memurlar
  • 30.04.2019 09:07
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 07.05.2019 12:41
ABONE OL

büro yönetimi memur alımı başvuru şartları nedir?

'den yapılan duyurularda 542 büro memur alımı (genel), 24 büro memur alımı (idari işler) ve 96 Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı alımı için yeni iş ilanları olduğu bildirildi.

İŞKUR büro yönetimi memur alımı başvuru şartları nedir?

ve yayınlanmaya devam ediyor. İŞKUR büro memuru alacak. Yeni yayınlanan iş ilanları çerçevesinde onlarca sektörden yüzlerce memur alımı yapılacak.

SON DAKİKA MEMUR VE PERSONEL ALIM İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2019 İŞKUR İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İŞKUR, güncel tarih olarak şu ana kadar 2019 yılı içerisinde 396.697 kişiye ve 10 yıl toplamında ise 7.5 milyondan fazla kişeye iş istihdamı sağlamıştır. İŞKUR, istihdama yönelik hergün iş ilanlarını güncellemekte ve biz kamupersoneli.net olarak sizlere en güncel, başvuruları devam eden iş ilanları ile ilgili linkleri paylaşıyoruz. İŞKUR'da şu an 542 büro memur alımı (genel), 24 büro memur alımı (idari işler) ve 96 Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı olmak üzere toplamda 662 büro memur alımı yapılamaktadır.

Aşağıda İŞKUR'un güncel büro memur alımı ile ilgili yayınlanan iş ilanları ve bu iş ilanlarına ait, başvuru yapabilmeniz veya başvuru şartlarını öğrenebilmeniz için linkler bulunmaktadır.

İlgili linki kopyalayıp aratınız. Karşınıza gelen ekrandan bulunduğunuz ili seçerek ara bütonuna basınız. Karşınıza gelecek büro memur alımı için yayınlanan ilgili iş ilanına tıklayarak ilan detaylarını öğrenebilir ve e-devlet şifrenizi kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Not: Büro memur alımı ile ilgili olarak yayınlanan iş ilanları kapsamında aranan nitelikler ve başvuru şartları, her bir ilan içeriğinde farklılık göstermektedir. Bu bağlamda, büro memur alımı için başvuruda bulunmak isteyen adayların en az ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir.

1 - Büro memur alımı (Genel) iş ilanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

2 - Büro memur alımı İdari işler) iş ilanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=14687

3 - Büro Yönetimi Ve Sekreterlik/Büro Yönetimi Ve Yönetici Asistanı iş ilanları

https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=6612