Bugünkü
Takvim
  • Magazin
  • 20.02.2020 Gazete
ABONE OL

Ünlü top model temalı podyumda yürüyecek

Türkıye'nin en büyük moda şovu olan , 17 Mart'ta gerçekleşecek defilesinde yine gündem yaratacak... Defilede bu kez ünlü top model yürüyecek.

Tarihi defile

Türkıye'nin en büyük moda şovu olan Dosso Dossi Fashion Show, 17 Mart'ta gerçekleşecek defilesinde yine gündem yaratacak... Defilede bu kez ünlü top model Alessandra Ambrosio yürüyecek.

Şova özel olarak 270 derecelik 10 metre yüksekliğinde bir sahne kurulacak. Defile alanı dünyanın en eski bilinen yapılar topluluğu olan Göbeklitepe'ye dönüştürülecek. Brezilyalı model, 'nin yapıları arasında yürürken arka planda similasyonlu bir şov gerçekleştirilecek. Bu şov da ülkemizin tanıtımı için büyük bir katkı sağlayacak.


Göbeklitepe'nin tarihi 12 bin yıl öncesine dayanıyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.