Bugünkü
Takvim

Hücre evinden dünyaevine

ve çetesi hapsi boyladı. İtirafçı olan ile , önce örgütün ipliğini pazara çıkardı. Sonra da evlenip kendilerine yeni bir sayfa açtı.

Hücre evinden dünyaevine
geçen yaz önemli bir operasyona tanıklık etti. ve çetesi hapse gönderildi. Operasyon öncesi hem savcılığa hem de polise önemli bilgiler aktaran iki kilit ismin yolu ise nikah salonunda kesişti. Oktar soruşturmasında itirafçı olup serbest kalan , kendisi gibi uzun süre örgüt içinde kaldıktan sonra ayrılan ile dünyaevine girdi.4 ay önce aile içinde nişan yaptıkları öğrenilen Kuruca ve Özgül çiftinin nikah töreni dün Üsküdar Evlendirme Dairesi'nde gerçekleşti. Çift "Biz Adnan Oktar ve örgütünden ayrıldıktan sonra yeni bir hayata başlamıştık. Artık özgürce yaşamaya başladık. Şimdi hayatımızı birleştirdik. Mutluyuz. Hayatımızda yeni, bambaşka bir sayfa daha açtık" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.