Bugünkü
Takvim

İstihbarat Tanju'dan

İstihbarat Tanju'dan
Milli futbolcu Tanju Çolak'ın da bulunduğu dolandırıcılık çetesine yönelik sürdürülen soruşturma tamamlandı. 12 şüpheli hakkında Ankara 26. Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. İddianameye göre eski futbolcu ünlü olduğu için, zengin olan ve dolandırılacak şahısları tespit etti. Silahlı suç örgütüne bilgi verdi. Hem kendisini hem de çeteyi zengin etti. Bu doğrultuda Çolak için 'suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olmak' suçundan 4.5 yıla kadar hapsi istendi. Öte yandan Çolak'ın, örgüt lideri İsmail Altınok ile 120 kez görüştüğü ve çetenin yönetim merkezi olan gecekonduya sürekli gittiği belirlendi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.