Bugünkü
Takvim

‘Oğlumu aldatıyordu’

, bir hafta önce boşandığı ’ı av tüfeğiyle öldürdü. Korkunç olayın ardından ise annesi konuştu: “Eski gelinim oğlumu aldattı”

‘Oğlumu aldatıyordu’
Vahşetin adresi bu kez Afyonkarahisar'dı. Ahmet Dere (31) ve Ebru Gürpınar (22) şiddetli geçimsizlik yüzünden 21 Mart'ta boşandı. Mahkeme, 6 aylık bebeklerinin babada kalmasını kararlaştırdı. Ayrılıktan 1 hafta sonra anne , bebeğini görmeye gitti. Ancak eski çift birbirlerini görünce kavga etti. Çılgına dönen Dere, Ebru Gürpınar'ı tüfekle katletti. Kısa sürede yakalanıp cezaevine gönderildi.

'TAHRİK EDİYORDU'
Cinayetin ardından konuşan 'nin annesi Ayfer D. eski gelinlerinin oğlunu aldattığını iddia etti. Ebru Gürpınar'ın oğluna birlikte yaşadığı erkekle çekilmiş fotoğraflarını gösterdiğini belirten Ayfer D. "Oğlumu sürekli tahrik ediyordu. Sürekli 'seni Afyon'da durdurmayacağım. Sana etek giydirip dolaştırtacağım' diyordu. Söylediklerini değil bir koca, bir insan bile kaldıramazdı. Oğlum çok sabır etti. Defalarca abdest alıp Allah'a yalvardığını bilirim" ifadelerini kullandı. Ayfer D.'nin iddiaları üzerine Ahmet Dere'nin telefon kayıtları incelemeye alındı.


Ahmet Dere

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.