Bugünkü
Takvim

Kanlı hesaplaşma

İzmir’de saldırganlar, önünü kestikleri taksiyi taradı. Delik deşik olan araçtaki 2 kişi öldü, ağabeyleri sağ kurtuldu. Şoför ise yaralandı...

ABONE OL
Kanlı hesaplaşma
Saldırı dün 'da meydana geldi. Şeref Altuntaş'ın kullandığı taksinin önü, başka bir otomobil tarafından kesildi. Araçtan inenler, tüfeklerle içinde 4 kişi bulunan taksiyi taradı. Daha sonra da kaçtı. Şoför Şeref Altuntaş, 5 çocuk babası 39 yaşındaki Mehmet Saraç, kardeşi 29 yaşındaki Özcan Saraç yaralandı. Ağabeyleri 45 yaşındaki Nevzat Saraç ise şans eseri olaydan yara almadan kurtuldu. Yaralılar hastaneye kaldırıldı. Saraç kardeşler, kurtarılamadı. Altuntaş'ın tedavisinin ise sürdüğü öğrenildi. Mehmet ve Özcan Saraç kardeşlerin bir gece kulübünün işletmecisi oldukları belirtildi. Polis olayın Urfalı Kıran ve Diyarbakırlı Saraç aileleri arasında kan davasından kaynaklanmış olabileceği üzerinde dururken, saldırganların yakalanması için çalışma başlattı. 2013'te bir barda çıkan kavgada Cuma Saraç, öldürüldü. Bu olayın ardından yeğeni öldürülen Sedat Saraç ile dişçide karşılaştığı Bahri Kıran tartıştı. Çıkançatışmada Kıran, öldü. Saraç tutuklandı. Dün ise Sedat Sarç'ın ağabeyleri Mehmet ve Özcan Saraç öldürüldü.


Özcan SaraçMehmet Saraç

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.