Bugünkü
Takvim

Faşizmin Röttgen’i

Türk düşmanlığı yapan , asıl amacının referandum olduğunu itiraf etti. Alman Federal Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Norbert Röttgen “Hayır çıkmazsa, AB müzakereleri biter” tehdidini savurdu.

ABONE OL
Faşizmin Röttgen’i
Almanya öncülük yaptı. Tüm , alenen Türkiye düşmanlığı yapmaya başladı. Faşist ve ırkçı uygulamalara geçen Avrupalılar Ortaçağ zihniyetiyle saçmalamaya başladı. Türk politikacılara hiçbir geçerli sebep göstermeden giriş yasağı getiren ve Hollanda'ya İsviçre, Avusturya ve Belçika gibi ülkeler de destek çıktı. Almanya ise faşist uygulamaları için yapılan 'Nazi' benzetmesine, sanki Naziler başka memlekette yaşamış gibi tepki verdi. Son günlerde yapmadığı provokasyon kalmayan Almanya'dan bir skandal açıklama daha geldi. Alman Federal Meclisi Dış İlişkiler Komisyonu Başkanı Norbert Röttgen önceki gece ARD televizyonunda katıldığı bir programda referandumda 'Hayır' çıkmaması durumunda Avrupa'nın yaptırımı olacağını söyleyerek Türkiye'yi tehdit etti.

'AB'Yİ DE OYLUYORSUNUZ...'
Hristiyan Demokrat Birlik (CDU) vekili Röttgen, Türklerin referandum öncesi planlanan anayasa reformunun şimdiki Cumhurbaşkanı'nın çıkarına olduğunu iddia etti ve aynı zamanda Türkiye'nin AB ile ilişkilerinin de oylandığını bilinmesi gerektiğini söyledi. Röttgen, Türkiye'yi liberal demokrasiden uzaklaştıracağını iddia ettiği değişikliklerin AB ile uyumlu olmadığını savunarak Türkiye'nin başkanlık sistemine geçmesi durumunda AB ile üyelik müzakerelerinin sona ereceğini söyledi.

TEK DERDİ ERDOĞAN
Alman
Sosyal Demokrat Parti'de genel başkanlığa seçilen Martin , zafer konuşmasının tamamında Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan bahsetti. Schulz, Almanya'da 'Evet' kampanyası yaptırmayacaklarını söyledi.

BULURLARSA YAKALAYACAKLAR
Alman haber ajansı DPA'ya konuşan Frankfurt Polis Departmanı sözcüsü, Frankfurt'taki Nevruz kutlamalarında Abdullah Öcalan'ın resminin veya yasaklı diğer simgelerin olduğu bayrak taşıyanlar hakkında hukuki adımlar atılabileceğini söyledi. Bu kişilere 'muhakkak soruşturma açılacağını' söyleyen polis sözcüsü, kaç kişiye soruşturma açılacağını ve suçluları nasıl tespit edeceklerini bilmediğini söyledi.

YALANLARI SOKAĞA İNDİ
Uluslararası anlaşmaları hiçe sayarak kendisine göre kurallar uyduran ve Türkiye'de Cumhurbaşkanlığı sistemine açıktan karşı çıkan Avrupa ve Almanya'nın 'Hayır'a verdiği destek, gazete manşetlerinden sokağa sıçradı. Almanya sokaklarında "Türkiye'deki Diktatöre Hayır" içerikli çok sayıda billboard görüldü...

kalan karakter 1000

Alp Alp

AB Nedir ya Türkiye dünyada kendi kendine yeten yedi ülkeden biridir.Bağımsız bir ülkeyi tehdit etmek ne kadar doğru.Sanki Rusya AB ye üye AB. Türkiyenin potansiyeline muhtaç.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.03.2017 17:27
misafir misafir

Müzakereler bitermiş çok tınnnnn

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 21.03.2017 15:50
çetin çetin

YAŞASIN TÜRKİYE CUMHURİYETİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.03.2017 13:11
çetin çetin

merkelllllllllllllllllllllllllllll ve yandaş faşisttttttttttttttttttttttttler biz TÜRKLER evet diyoruz SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZI BAŞKANNNNNNNNNNNNNNN SEÇECEĞİZ İSTESENİZDE SEÇECEĞİZ İSTEMESENİZDE SEÇECEĞİZ itlerinizlede gelseniz bu değişmeyecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 21.03.2017 13:10
osmanlı imp osmanlı imp

ab zaten bitmiş biterse bitsin siz bize muhtaçsınız.biz size değil

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 21.03.2017 12:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.