Bugünkü
Takvim

değil fino

Türklerin üzerine köpek salan , bu görevi şimdi de Fetullahçılara verdi. 'nün Hollanda'daki gazetesi gösterilere katılan Türkleri fişleyerek, faşistlere ispiyonladı

ABONE OL
FETÖ değil fino

Kapatılan Zaman gazetesinin ayağı, kendilerine destek veren terör sevici ülkeler için maşalık yapmaya devam etti. Ruhlarında vatanları yerine, Türkiye düşmanları ile ilişki kurmak olan , bu kez de Hollanda'daki faşist operasyonun bir parçası oldu. FETÖ'nün Hollanda'ya yayın yapan Zaman Hollanda isimli yayını, Avrupa'nın fino köpekliğini yapıp halkımızı fişlemeye başladı.

Vatandaşlarımıza köpeklere saldırtan Hollanda, bu görevi şimdi de Fetullahçılara verdi... FETÖ'nün gazetesi Zaman'ın Hollanda şubesi, atlı-köpekli saldırıya uğrayan Türklerin, Hollanda polisine tekme atması sırasında çekilen fotoğraf için "Polis bu kişileri arıyor" diye manşet yaptı. Fetullahçı ihanet şebekesi Hollanda'da demokratik haklarını kullanırken köpeklerle saldırılan vatandaşlarımızın isim ve görüntülerini bir istihbarat örgütü gibi tek tek fişleyip resmi hesından faşist Hollanda polisine ispiyonladı.


* ABD'nin emirlerinden çıkmayan FETÖ, bu kez de Avrupalı faşistlerin fino köpekliğini yapmaya başladı.

kalan karakter 1000

David David

Fevkalade ozgur bir sekilde secilmis yerli ve milli bir Cumhurbaskanimiz var. Bu hashasiler bunu hazim edemiyorlar. Bu hashasiler Dunya nin hic bir ulkesinde sevilmiyorlar. Ayni taktikleri bulunduklari ulkelerdede yapiyorlar. Bu hashasiler Brezilya, Arjantin, Kolombiya, Meksika gibi ulkelerdede vatan hainligi yapiyorlar, ve bu ulkeleri ekonomik yonden cokertiyorlar. O ulkelerde yerli halkin direnisi cok zayif. Bizde durum tam tersine ve bunu hashasilerde biliyorlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 13:18
bekir bekir

Bu fetocular alçaklığın zirvesindeler.Rabbim bunları bildiği gibi yapsın ve beraber olduğu keferelerle haşretsin...

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.03.2017 10:57
Kulga Kulga

Bu primat Moşe fettoşyan keferesinden herşey beklenir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 16.03.2017 05:52

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.