Bugünkü
Takvim

Geert korkusu

bugünkü seçime kilitlendi! Türk düşmanı Wilders, rakibi ile karşı karşıya geldi! Üzerindeki çelik yelek ise sözde ’nin ırkçı liderinin korkusunu gözler önüne serdi

ABONE OL
Geert korkusu
Avrupa'nın terör üstlerinden olan bugün sandığa gidecek. Seçimlerden önce ise (VVD) lideri ve Başbakan ile aşırı sağcı (PVV) lideri , TV'deki televizyon programında karşı karşıya geldi. Türk düşmanı olan ikili, Türkiye üzerinden seçim kampanyası yürüttü. Gözler ise Wilders'in yeleğine kilitlendi. Çünkü Wilders'in lacivert ceketinin içinde siyah bir çelik yelek vardı. Bu durum sosyal medyada yoğun bir tartışmaya yol açtı. Kimileri güvenlik için bunun gerekli olduğunu savunurken, bir başka kesim de Nazi zihniyetini hortlatan faşist lider Wilders'i "korkuları istismar etmekle" suçladı. Tartışmayı izleyen topluluğun alkışlarla verdiği tepkiler, Rutte'yi bir adım öne taşıdı.

Canlı yayın atışmasında daha çok alkışı, Liberal Sol Parti lideri olmasına rağmen faşist kararlara imza atan Rutte aldı. Irkçı lider Geert Wilders'in saçlarını boyatması ve annesinin Endonezyalı olması, onu destekleyenleri düşündürüyor. Seçimlere iki gün kala gerçekleşen düelloda Geert Wilders'in canlı yayındaki rahat tavırları dikkat çekti.

kalan karakter 1000

mehmet mehmet

Keşke Endenozyalı annesine benzeseydi. İnsan olma şansını kaçırmış.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 16:05
ihsan ihsan

ulen vilders senden iyi köpekmi olur Israil ajanı pislik

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 15.03.2017 08:34
TEVFİK TEVFİK

pis korkak ,ama ölüm vaktin gelince ,ne 1 saat geri ,nede 1 saat ileri ,kaçamazsın yaptığın ırkçılığın ,ateistliğinin hesabını vereceksiniz ,YÜCE YARATANA ,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.03.2017 08:18

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.