;

Göz ma!

’li Narlıdere si, hizmet anlayışıyla şaşırttı. 4 Kasım’da açılışı yapılacak olan tesisi yeşillendirmek yerine yeşile dı. Vatandaş gözlerine inanamadı

Göz boyama!
İzmir'de fıkraları aratmayan bir manzara ortaya çıktı. Açılışı yapılacak olan tesisi yeşillendirmek yerine yeşile yan CHP'li Narlıdere Belediyesi, herkesi şaşırttı. İzmir Büyükşehir ile Narlıdere si, "Yaşar Kemal Kültür ve Sanat Vadisi" adında ortak bir proje hazırladı. Tamamlanan projenin tanıtımı ise geçtiğimiz günlerde yapıldı. Tanıtımda Narlıdere'ye büyük bir yeşil alan kazandırdıklarını söyleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, "Büyüyen Narlıdere'nin merkezinde aileler, çocuklarımız huzur içinde cüzi fiyatlarla eğlenecekler" açıklamasını yaptı. Tesisin açılışı ise 4 Kasım'da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tarafından yapılacaktı. Projeyi açılışa yetiştirmek isteyen Narlıdere Belediyesi ise çok konuşulacak bir uygulamaya imza attı. Görevliler, yeşillendirme yapmak yerine akıllara durgunluk veren bir yöntem uyguladı. Vadinin birçok yeri kimyasal boyalarla yeşile boyandı. Skandal, sanal alemde en çok konuşulan konular arasında yer aldı.

YAZIKLAR OLSUN
'li belediyenin dağ yamacını yeşile boyaması sosyal paylaşım sitesi Twitter'ı salladı. İşte yorumlar:
Yazıklar olsun.
Hizmette sınır tanımamışlar!
Belediye sanat yapmış!
Çevreciler nerede!
CHP'yi özetleyen bir tablo.
Narlıdere'de yeşil yol!
Allah akıl fikir versin.
Göz boyamak buna denir.

kalan karakter 1000

Cela Cela

Hani çevreci tellallari nerdesiniz . sözde iki agaç yüzünden dünyayi ayaga kaldirdiniz . Burda dogayi zehirlemisler , nerdesiniz. Bu olayi baska bir belediye yapsaydi , aninda mesele sinir ötesine çikardi . Sizin de nekadar çevreci oldugunuz ortada.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 18.10.2016 18:08
alix alix

Ot yeşili rengini tutturmuşlar. Helal olsun

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır2
cevapla 18.10.2016 16:36
sürümceme sürümceme

Sür Realist bir çalışma olmuş...

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 18.10.2016 14:47
dulkadir dulkadir

CU HA PE zihniyeti budur işte....anca boyarlar başka icraat yok....

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır1
cevapla 18.10.2016 14:32
Yucel tuner Yucel tuner

Yorum yapacaginiz kadar birlesip bir dava acin bu ahlahsizlari su kovasi firca ellerine verip dogayi temizletin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 18.10.2016 14:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.