Bugünkü
Takvim

Güzel spikere kabusu

Öykü Cengiz, önce internetten sonra da iş yerine gelerek kendisini taciz eden kişiden şikayetçi oldu

Güzel spikere sapık kabusu
Bugün TV'nin spikerlerinden Öykü Cengiz'in başı bir hayranı ile belada… Başarılı , kendisini önce sosyal medya hesabından, ardından da iş yerinin önüne gelerek taciz eden bir kişiden şikayetçi oldu. Cengiz, bu kişinin televizyon önünden ayrılmadığını, kendisinin çıkışını beklediğini, hayatının kısıtlandığını ve çalıştığı kuruma arka kapıdan girip çıkmak zorunda kaldığını belirtti.

KAMERALARDAN TESPİT EDİLDİ

Polise şahsın kullandığı telefon numarasını teslim edip yakalanmasını isteyen güzel sunucunun başvurusu üzerine soruşturma açıldı. Zanlının eşgali de kameralardan tespit edildi. Ayrıca Cengiz'e koruma verildi.

Dilek YAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.