Bugünkü
Takvim

Kabin memuru Şehit'e veda

ABONE OL
Kabin memuru Şehit'e veda
GANA'da denizde yüzerken boğulan Türk Hava Yolları (THY) kabin memuru Cem Şehit, İstanbul'da gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, THY çalışanları ve akrabaları katıldı. Cem Şehit'in babası Hikmet Şehit, "Son gidişinde annesi denize girmesini istemiyordu. Kendisi çantaya şortunu koyuyor, hanım alıyor kenara koyuyor, saklıyor. O tekrar alıp çantaya koyuyor. O kafaya koymuş, takdiri ilahi sonuçta" ifadesini kullandı. Ayakta durmakta güçlük çeken anne Ayşe Şehit'in oğlunun tabutuna sarılarak ağlaması ise herkesi duygulandırdı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.