Bugünkü
Takvim

Ülker'in Bir numarası!

ABONE OL
Ülker'in Bir numarası!
İş adamı Murat Ülker, Mütevelli Heyeti Başkanlığı'nı yaptığı İstanbul Şehir Üniversitesi Rektörlüğü'yle ilgili son kararı verdi. Ülker, başörtüsü yasağını destekleyen Ali Atıf Bir'i tepkiler üzerine vekaleten rektörlükten aldı. Yerine Prof. Cengiz Kallek'i getiren Murat Ülker, Ali Atıf Bir'i de İletişim Fakültesi Dekanlığı'na atadı. Prof. Kallek'in atanmasını Murat Ülker, sosyal medyada "Müjde, Şehir Üniversitesi mütevelli heyet ve rektör seçimi yenileniyor. Ben de yanlış anlaşılmaktan kurtuluyorum. Haklarınızı helal ediniz. beyefendi vekaletten ayrılıyor. Asaleten kadim dostum beyefendiyi atadım. Yanlış anlaşılma olmasın" ifadelerini kullandı.

Safure CANTÜRK

kalan karakter 1000

Haldun Haldun

Ben ülker almadığım gibi çocuğumu Şehir Üniversitesine yollamayacağım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.11.2015 23:57
Metin İlhan Metin İlhan

Sormak lazım acaba 49.6 nın etkisi oldu mu?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.11.2015 20:01
enar enar

Murat Bey bizim kafadandır diye, diğer markalardan daha kalitesiz de olsa, yıllarca Ülker ürünlerini satın aldık. İyi kazıklanmışız. Şimdi Vehbinin kerrrakesi ortaya çıktı. Ben, kendi hesabıma, bundan böyle asla Ülker ürünü satın almam.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.11.2015 18:00
zeko.. zeko..

ülkerin malları eskıden olduğu gıbı yıne satılmasın kantınlerde..

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 07.11.2015 17:18
Volkan Volkan

Müspet,vatansever insanların şirketi diye yıllardır başka marka almadım hep Ülker aldım bundan sonra bırakıyorum.Demek ki oğlu babasının yolunda değilmiş,kendisi bilir,bana dostunu söyle sana kim olduğunu söyleyeyim demişler.Bundan sonra vatansever Torku alacağım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır0
cevapla 07.11.2015 15:37

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.