Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.10.2015 Gazete
ABONE OL

siz Avrupa Temmuz 2016'da

Vizesiz Avrupa Temmuz 2016'da
Başbakan , dün aHer'in canlı yayınına katıldı. Önemli mesajlar verdi. Türk vatandaşlar için siz Avrupa'ya tarih olarak 2016 Temmuz'unu gösterdi. Ahmet Davutoğlu, "2016 Temmuz ayı Schengen Bölgesi için vize muafiyeti talep ettik olumlu bakıyorlar" diye konuştu. Öte yandan Ahmet Davutoğlu Ankara'daki terör saldırısıyla ilgili soruşturmanın devam ettiğini açıkladı. Gün içinde partisinin Trabzon mitingine katılan Davutoğlu kardeşlik mesajları verdi. "Bu ülke Edirne'den Hakkari'ye bir bütündür. Tek bir kalp, tek bir bütün ve tek bir vicdandır. Hainleri bu topraklarda barındırmayacağız. Kardeşliğimize fitne sokulmasına müsade etmeyeceğiz" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.