Bugünkü
Takvim

ları

Türk sinemasının efsanevi yıldızı , kendisiyle özdeşleşen ' içer misin' repliğiyle ticarete giriyor. Gazoz markası üretimine el atan usta oyuncu, ince belli bir kadın şeklinde şişe tasarlayacak!

Nuri Alço gazozları
Yeşilçam'ın yakışıklı kötü adam imajının fenomenleşmiş örneği olan Nuri Alço, kendi gazozunu çıkaracak! Oynadığı filmlerde genç kızların gazozuna ilaç atarak kötü yola düşüren usta oyuncu, kendisiyle özdeşen 'Gazoz içer misin' repliğini ticarete dökecek! Kendi markasını üretecek olan Alço, gazoz şişesinde ise ince belli bir kadına yer verecek! Önceki gün kız arkadaşı ile Nişantaşı'nda bir kafede oturan Alço, şunları söyledi:

'KESİN SATILIR'
"Sonunda kendi gazozumu yapacağım, ben şişesini bile tasarlıyorum, ince belli bir kadın şeklinde şişe yapacağım. Bugüne kadar benim kapımı kimse bu konuda çalmadı ama kendi gazoz markamı kurmaya karar verdim. Raflara girince benim gazozlar kesin satılır" dedi. Alço yakında üç ülkede çekilecek bir halı reklamında yer alacağını söyledi.

kalan karakter 1000

KARTAL KARTAL

helal beeee türkiyenin tescillenmiş zamparası kim tutar seni yürüüü beeeee lennnn gazozunu içmeyen senin gibi olsun......................

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 18.10.2015 14:00
n g das turk n g das turk

tutmaz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 18.10.2015 08:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.