Bugünkü
Takvim
İslamofobi Teksas'ta
Müslümanlar'a karşı nefret saldırıları ve cinayetlerin haber bültenlerinden eksik olmadığı ABD'de yine bir skandal meydana geldi. merkezli "American Freedom Defence Initiative" (AFDI) adlı kuruluş, Hz. Muhammed'in tasvirlerini konu alacak bir karikatür yarışması ve sergi düzenleyeceğini açıkladı. Irkçı ve İslam karşıtı eylemleriyle tanınan örgüt, 3 Mayıs tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan küstah yarışmada birinci olan karikatüre para ödülü verileceğini duyurdu. Ancak bu girişim, Müslüman Amerikan toplumunun sert tepkisine neden oldu. Bu arada programa Hollandalı Irkçı lider Geert Wilders'in de katılacağı da açıklandı.

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Sponsoru Gülen olmasin!?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2015 19:39

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.