Bugünkü
Takvim

İspiyoncular

Batı medyası ile işbirliği yapan ihanet korosuna Zekeriya Öz de eklendi. Köşeye sıkışan Paralel Örgüt, liderleri ile New York Times üzerinden dünyaya Türkiye'yi şikayet ederken skandal savcı da kara propagandasını 'ye yaptı. İhanet korosunun vazgeçilmezi da Fransız Haber Ajansı'na Nobellik bir kurguyla "Türkiye'de korku iklimini yaşıyorum" mesajını verdi

ABONE OL
İspiyoncular
17 Aralık darbesiyle kendisini deşifre eden ihanet çetesi o günden itibaren Türkiye düşmanı her kesimle işbirliği yapmaktan çekinmedi. Fethullah Gülen her fırsatta Yahudi medyasına konuşarak Türkiye hakkında kara propaganda yaptı. Örgütün Türkiye'deki medya ayağı ise gerek Türkiye'yi terör örgütleri ile hareket etmiş gibi göstermek gerekse çözüm sürecini baltalayarak kan tacirliği yapmaktan çekinmedi.

ÖZ DE ARTIK KADRODA

CHP ve Doğan medyası gibi darbe zihniyetindeki eski Türkiye kafasındakiler de Paralel Örgüt'e açıktan destek verdi. Köşeye sıkıştıkça Batı medyasına ağlayan Fethullah Gülen ABD'den Washington Post, BBC ve Wall Street Journal'a skandal demeçler verirken son olarak New York Times'a köşe yazısı kaleme aldı. Her fırsatta Türkiye'nin otoriterleştiğini ve demokrasiden uzaklaştığını yalan bilgilerle yazan ve iftiralar atan ihanet korosuna eklenen son isim ise skandal savcı Zekeriya Öz oldu. Adı birçok yolsuzluğa karışan, seçimle göreve gelen Başbakan ve Cumhurbaşkanı'na hakaretler ve tehditler savunan savcı yaptıkları nedeniyle hiçbir somut ceza almazken, 'ye Türkiye'de özgürlük kalmadığını anlattı.

NOBEL'İN DİYETİ...

Kraliçe'nin sesine konuşan Öz'ün röportajını üç gün yayınlayacağını belirten BBC ise Öz'ün "Türkiye bağırsaklarını boşaltmalı" sözünü manşete çıkardı. Türkiye'yi kötülemek için yıllardır hiçbir fırsatı kaçırmayan romancı da dün Fransız haber ajansı AFP'yi Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinde ağırladı. Edebiyat lobisinin kendisine hediye ettiği Nobel ödülünün karşılığı olarak görevini yapan Pamuk, ülkeyi yönetenlere ağzına geleni saydı. Pamuk, Batı dünyasının istediği "Otoriter askerler gitti, yerine İslamcı bir hükümet geldi" sözlerini ise araya sıkıştırmayı ihmal etmedi.

Yarından itibaren üç gün boyunca Zekeriya Öz röportajı yayınlayanacağını belirten, Kraliçe'nin sesi BBC söyleşinin reklamını ise Öz'ün "Türkiye bağırsaklarını boşaltmalı" sözleriyle yaptı.

YİNE ROMAN YAZDI

Orhan Pamuk, Cihangir'deki Boğaz manzaralı evinde Fransız haber ajansına (AFP) konuşurken adeta nefret çığırtkanlığı yaptı. Pamuk, "Türkiye'deki demokrasi insan hakları ve ifade özgürlüğünün her gün daha fazla ihlal edildiği türden bir demokrasi..." diye konuştu.

Pamuk, "Bu yıl İstanbul'a döndüğümde bir korku iklimini hissettim. İnsanlar fısıldayarak konuşuyordu" diyerek romanlarındaki kurgusuna taş çıkartacak bir yorumda bulundu. Nobelli Pamuk ayrıca hayal gücü sınırlarını zorlayarak her gün öldürülme korkusu yaşadığını anlattı.

17 Aralık sonrası yıllardır yaptığı ihanet deşifre olan , Yahudi medyasını dolaştı ve bir ispiyoncu gibi Türkiye'yi tüm dünyaya şikayet etti. , ve BBC'ye konuşan Gülen son olarak New York Times'a köşe yazdı.


kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Pensilvanya'daki hoca bozuntusu NewYork Times'a mülakat veriyor!
Zacharias Oz denen milli irade düsmani öyle!
Orhan Yamuk denen, entellikten ve demokrasiden nasibini alamamis, bati yalakasi da öyle!
NewYork Times niye Prof.Dr. Mehmet Görmez'le söylesi yapmaz da ilkokul mezunu bir cahile sayfasini acar?
BBC niye kidemli Bassavci Hadi SALİHOĞLU'na üc gün degil sadece yarim saat yer vermez?
AFP niye yüz kat daha yetenekli olan Yavuz Bahadıroğlu ile söylesi yapmaz da, vatanina-milletine karsi mankurtlasmis, Türkiye'de okuyucusu olmayan birine yer verir?
Ispiyoncularin tek özellikleri Milli Irade düsmanligi, Millet düsmanligi, ruhlarini köle gibi satmis olmalari, boyunlarindaki bati yulari!
Bu el üstünde tutulan üc kisi de, gayri müslim ve gayri milli olduklari icin!!!
Saka degil, Yalcin Kücük Oz ve Yamuk isimlerinin ibrani oldugunu söylüyor ve kitabinda yaziyor!

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 15.02.2015 21:03
yalnız kurt yalnız kurt

Türkiyenin artıkları tuzlukları. Biri de nobel ödülü aldım diye kendini bi bok oldum zannediyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 15.02.2015 18:50
metinfb metinfb

yahu bu orhan denen yaratıktan ne beklenıyordukı zaten yazar musvettesi al bırını vur ötekıne vatan hayınlerı bunlar bu vatan hanlerı başka yerde ıdam edılırdıler

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 15.02.2015 17:01
misafir misafir

rahmetli aytunç bey biz avrupanın tarihinde varız ama kültüründe özellikle yokuz derdi!
(almazlar veya sokmazlar) pamuk ,mamuk bize yedirdikleri sade bir hikayeden öteye geçmez!

Aynı Görüşte misiniz?
evet12
hayır1
cevapla 15.02.2015 15:26
murat murat

ne diyelim sizin hakkınızdan ancak ALLAH gelir.

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır2
cevapla 15.02.2015 13:57

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.