Bugünkü
Takvim

Bıçaklı dehşet

2 aylık hamile Cavidan, barışmayı kabul etmediği kocası tarafından kentin göbeğinde bıçakla rehin alındı

Bıçaklı dehşet
Tekirdağ'ın ilçesinde garsonluk yapan 24 yaşındaki ile fabrika işçisi eşi 29 yaşındaki Bülent Hoş arasında geçimsizlik başladı. Genç kadın 2 ay önce eşini terk ederek boşanma davası açmak için hazırlıklara başladı. Boşanmak istemeyen adam, dün sabah Cumhuriyet Meydanı'nda eşini görünce, bıçağı çıkarıp saçlarından tutarak rehin aldı.

2 AYLIK HAMİLE
"Karnında benim çocuğumu taşıyorsun. Hala boşanmak istiyorsun" diye genç kadını tehdit eden Bülent Hoş'u ikna için polisler uzun süre dil döktü. Bülent Hoş, bir süre sonra polislere teslim oldu. İki aylık hamile olduğunu söyleyen Cavidan Hoş ise kurtulunca, "Nah görüşüm seninle, barışmayacağım işte" diyerek tepki gösterdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.