Bugünkü
Takvim

'in Sözcü'sü

'e hizmette sınır yok. , katil İsrail'le olan bağlılığı nedeniyle dün 'deki katliamı görmedi...

ABONE OL
İsrail'in Sözcü'sü
terör örgütü ve 'in yayın organı , Türkiye'deki görevini eksiksiz yerine getirdiğini bir kez daha kanıtladı... Kirli provokasyonların gazetesi Sözcü, İsrail'in 'de yaptığı katliamı birinci sayfasına taşımayan tek gazete olarak tarihe geçti. Sözcü'nün bu tavrı TAKVİM'in daha önce yaptığı haberleri de doğruladı. Kısa bir süre önce İsrail'in Türkiye'deki büyükelçisiyle gizlice görüştüğü deşifre olan Sözcü yönetiminin, İsrail'e verdiği sözler nedeniyle bu şekilde siyonist yandaşı yayın yaptığı iddia edildi. İsrail eski Büyükelçisi Gaby Levy ile birçok kez bir araya gelen Sözcü gazetesinin künyedeki sahibi 'ın da Tel Aviv konusunda çok hassas olduğuna dikkat çekildi. İsrail'in bir başka savunucusu olan Gülen terör örgütünün lideri Fethullah Gülen'e yakınlığıyla bilinen Sözcü, 17 ve 25 Aralık darbe girişimlerinde de Pensilvanya lehine yayınlar yapmıştı. Sözcü ve Gülen terör örgütünün ortaklığının ana nedeni olarak da İsrail gösterildi. İşte sosyal medyada, Sözcü hakkındaki yorumlar:

BURAK DEĞİL İZAK!

- Sözcü sen tam bir vatan hainisin. Bu artık resmileşti.
-
İsrail uşaklığının bedelini elbet bir gün ödersin Netanyahu'nun Sözcü'sü...
- Burak Akbay değil İzak Akbay.
-
Siyonistlerin gazetesi artık Sözcü oldu. Eski adını ve sahibini araştırın.
- Fethullah da Sözcü de bedel ödeyecek. Hem de bu dünyada.
-
Sözcü'nün binası Mısır apartmanı olmalı.
- İsrail'de askere çağrılan 18 bin yedek askerden biri de Burak Akbay mı?


İsrail eski Büyükelçisi Gaby Levy, birçok defa Burak Akbay ve babasını, Sözcü gazetesinde ziyaret etmişti. Akbay ailesi için, 'Tel Aviv' denilince akan suların durduğu iddia edildi.

GÜLEN'İN SİYONİST SEVGİSİ
Beddua uzmanı Fethullah Gülen, İsrail'in Gazze katliamını yine kınamadı. Mavi Marmara katliamında da İsrail'i haklı gören Gülen'in bu tavrı şaşırtmadı.


kalan karakter 1000

nuri bolat nuri bolat

batida olsa cotan kilit vurmuslardi bu kopeklerin kapisina nerede bunlarin yeri bilen varmi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.07.2014 02:50
nuri bolat nuri bolat

kAPATIN BU SYTANIN GAZETESINI ULKEME ZARAR VERIYOR TEROR

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.07.2014 02:49
burhan efsane burhan efsane

sözcü israil, amerika almanya fransa mısırlı sisi suriyeli esed in ortak sesi maaşları ortak havuzdan alıyorlar herhalde. sahibinin sesi gibi tıpa tıp aynı çıkıyor. gavurun ekmeğinin yerse kılıcını da sallar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 01:46
burhan efsane burhan efsane

sözcü zaten amerika fransa almanya suriye ingiltere israil ve mısırın sözcüsü maaşları herhalde ortak havuzdan ödeniyor. gavurun ekmeğini yedikleri için kılıcını sallıyorlar. karakaterleri ortak, hainlikleri ortak. yalan senaryoları ortak israilden öğrendüklerin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 01:44
truvalı truvalı

biz müslumanlar onlar için içerde ve dışarda tehtid sayılırız.yazık yakında onlarda iyiden iyiye küçülecekler inşaallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 20.07.2014 01:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.