Bugünkü
Takvim

İki yüzlü Muharrem

Ramazan'da 'da ları fondip yapan CHP'li 'nin, 28 Haziran'da 'da kuyruğunda olduğu ortaya çıktı... İnce'nin 'İyi bir Müslüman ve halk adamı' imajı çizmek için pide kuyruğuna girdiği iddia edildi

ABONE OL
CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce'nin iki yüzlü tavırları gözlerden kaçmadı. İnce, 30 Mart yerel seçimleri öncesi her yola başvurdu. Cuma namazlarını kaçırmadı, Umre fotoğraflarını paylaştı. Çok iyi bir Müslüman imajı yaratmak için CHP'nin Atatürk için okuttuğu mevlit için en ön safta yer aldı. İşte bu hamlelerle 'da seçimi CHP'ye kazandıran İnce, Ramazan'ın ilk gününde de kentte kuyruğuna girdi. İnce, "Ben iyi bir Müslümanım, Ramazan'da oruç tutarım ve vatandaş gibi pide kuyruğuna girerim" mesajı verdi. Son oyununu da pidecide oynadıktan sonra soluğu 'da alan , Yalova Belediye Başkanı Vefa Salman'la ların dibine vurdu. Halkı kandırmanın verdiği büyük bir keyifle biralarını yudumlayan İnce'nin unuttuğu bir gerçek vardı.


İnce'nin pidecide, vatandaşlarla Ramazan sohbeti yaptığı ifade edildi.


TAKVİM YAKALADI
TAKVİM
gazetesi, 'İnce', 'İnce' oynanan bu oyunu ortaya çıkardı. İnce Ramazan'da biraları fondip yaparken TAKVİM'in objektiflerine yakalandı. Gündoğan Moon Beach'de bol bol güneşlenip, bira keyfi yaparken TAKVİM'den kaçamayan İnce, daha sonra günlerce ortadan kayboldu. CHP'lilerden bile büyük tepkiler alan İnce'nin, danışmanlarıyla bir araya gelip bu durumdan kurtulmak için formüller aradığı iddia edildi.

kalan karakter 1000

tacettin baki tacettin baki

yaparrrr yaparrrr birde emekli olunca onlarca para alıyorlar adamları satsan 5 para etmez yahu yazık bu türkiyemize

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 14.07.2014 12:36
gecenin sessizliği gecenin sessizliği

bunu 12 yıldır söylüyorduk ama anlayana:) önce kendi içinizi temizleyin :) kalbimizi temiz tutmak bize düşen :)

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 13.07.2014 23:44
Atilla Atilla

Siz bu adamın içki içtiğinin gıybetini yapıyorsunuz da sizi donunuza kadar soyup KUL HAKKI yiyenleri niye mümin olarak görüyorsunuz.... Onun meselesi Allah ile.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır2
cevapla 13.07.2014 21:32
hakan hakan

rahatsızlık duymazsın. çünkü seninde imanın onunkinden fazla değil. size göre zaten içki içmekte haram değil. çıplak gezmekte, baş açmakta. haram deil. siz kendinizi müslüman mı sanıyorsunuz. İçinde Allah korkusu olmayan kişi bir ülkeye yönetici olursa. vay o toplumun haline.. Rabbim sizlere ve sizin gibilere fırsat vermesin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır1
cevapla 16.07.2014 11:54
hakan hakan

sizler körleşmiş. nankör insanlsarsınız. türkiye 12 yılda nerden nereye geldi. koca bir devrim yarattı akp ama sizlere ne yapılsa yaranılmıyor. çünkü şükür getirmesini bilmeyen kişilersiniz. bu adam bunca hizmetine karşılık eğer çalmışsada ben hakkımı helal ediyorum. ama iyi biliyorum ki, en büyük hırsız sizlersiniz. Allah sizlerin kalbini mühürlemiş. gözlerinize mil çekmiş. aynı o helak olan kavimler gibi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.07.2014 11:50
Miro Miro

Onun meselesi ALLAH nan diyorsun buda kusura bakmayin da sizin bu aleme at gözlügüyle baktiginizi isbat ediyor ben söyleyim o adamin asil meselesini bu adamin ALLAH la kitapla dinle hic mi hic alakasi yok onun derdi dini imani kullanip müslüman kesimin oyunu kandirip kaziklayip ic etmek sonra mi iste sonrasi cok vahim iktidari ele gecirince tüyü bitmemis yetimin evine ekmek götüremeyen babanin sakat kiyida kösede unutulmusun hakkini calmak ve onlarin sirtindan zengin olmak simdi soruyorum bu adamin meselesi ALLAH nan mi yoksa tamda kullarnan mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır2
cevapla 14.07.2014 23:51
Ergin Ergin

Eyvallah, içsin dilediği kadar da. Önce pide kuyruğunda poz verim 3 gün sonra bunu yapmasın. Diğerlerinin bundan farkı yok biliyoruz. Ama Mevlana C.R.'nin de dediği gibi "Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol. Sorun yok ben orucunu eksiksiz tutmaya çalışan bir müslüman olarak İnce'nin davranışından zerre kadar rahatsızlık duymadım.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 14.07.2014 08:44
Nazif Nazif

hacı hocayı bulur mekkede, gevat gevatı bulur antekyede

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.07.2014 21:30
ŞEF ŞEF

YALOVA'DA SEÇMENE ŞİRİN GÖZÜKMEK VAR..."BODRUM"U KARANLIK SANIYOR DEMEK Kİ ORADA DA GÖREN VAR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 13.07.2014 19:41

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.