Bugünkü
Takvim

3 3

İstanbul, İzmir ve 'da kocalar silaha sarıldı. 3 hayat arkadaşlarının kurşunuyla can verdi

ABONE OL
3 kadın 3 cinayet
'da suçundan yattığı cezaevinden 4 yıl önce çıkan İhsan Balsak (34), önceki akşam eşi Dilek Balbak ile birlikte baldızı Necla Savcı'nın evine gitti. Çift daha sonra alışveriş yapmak üzere otomobille yola çıktı. İhsan Balsak yolda yanına iki arkadaşını daha aldı. DSİ Kanalı'nın kenarına giden Balsak, burada eşi ile tartışmaya başladı. Eşinin kendisini aldattığını öne süren genç adam, pompalı tüfekle ateş etti. Göğsünden vurulan kanlar içinde yere yığıldı. Balsak daha sonra eşini otomobile bindirip, hastaneye götürdü. Ancak hastanenin girişinde kaza yaptı. Yaralı eşini Acil'e bırakan cani koca, taksiye binerek kaçtı.

KORUMA TALEP ETMİŞ
2 çocuk annesi Dilek Balsak hayatını kaybetti. Kızının ölüm haberini alan anne Hatice Çil, "İki ay önce kızımı ikinci kattan aşağıya attı. Kızımı tehdit ederek intihara teşebbüs ettiğini söylemesini istedi. Koruma için kızım savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu kez kızımı 'Eğer dilekçeni geri almazsan aileni öldürürüm' diyerek tehdit etmiş. Kızım da şikayetini geri aldı. O katili bulun" diyerek gözyaşı döktü.

Murat KARAMAN

BARIŞTIĞI GÜN ÖLDÜRÜLDÜ

İzmir'in Bornova ilçesinde yaşayan Şadiye Aslan (27), henüz 14 yaşındayken Ayhan Aslan'a (37) aşık oldu. İmam nikahıyla evlenen çift, genç kadın 18 yaşına gelince resmi nikah kıydı. Ancak bir süre sonra çift arasında geçimsizlik başladı. Çift arasında 10 gün önce yine tartışma çıktı. Ağabeyini arayan genç kadın, "Bu adam beni öldürecek, gelin kurtarın" diye yardım istedi. Ağabeyi, kız kardeşini babasının evine götürdü. Önceki gün kayınpederinin evine giden Ayhan Aslan eşinden özür diledi. Barışan çift evlerine döndü. Ancak aynı gece Ayhan Aslan facebook'ta açtığı sayfa yüzünden eşi Şadiye Aslan'la yeniden tartıştı. Aslan, çocukları diğer odada uyurken eşine kurşun yağdırdı. Talihsiz kadın hayatını kaybetti. Olay yerine giden ekipler Ayhan Aslan'ı gözaltına aldı. Aslan, eşinin kendisini aldattığını iddia etti.

Fatih ŞENDİL

BOŞANMAK İSTEYEN EŞİNİN AĞZINA NAMLUYU SOKUP TETİĞE BASTI, SONRA DA İNTİHAR ETTİ...

İstanbul Sancaktepe'de önceki gün şiddetli geçimsizlik nedeniyle eşine boşanma davası açan Sibel Kazankaya (37), çalıştığı tekstil atölyesine gitmek üzere evden ayrıldı. Eşinin güzergahı üzerine aracını park ederek yaya olarak beklemeye başlayan Ali Murat Kazankaya (43), bir süre sonra eşinin geldiğini görünce harekete geçti.

KENDİ CANINA DA KIYDI
Araçtan aldığı silahını montuna saran öfkeli koca, yolunu kestiği eşiyle tartışmaya başladı. Murat Kazankaya, tabancasının namlusunu eşinin ağzına sokarak tetiğe bastı. Yere yığılan talihsiz kadın öldü. Cinayetin ardından kaçan Kazankaya ise aracında kanlar içinde bulundu. Genç adamın intihar ettiği belirlendi.

Erdoğan YAPIKkalan karakter 1000

osman osman

Hepsine rahmetler olsun.Bunun yanında kızlarımız daha kaliteli yetiştirilmeli ve saygı,terbiyeyi öğrenmelidirler.Erkekler de aynı şekilde saygılı ve koruyucu olmalıdır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 04.07.2014 11:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.