Bugünkü
Takvim

Duygusal yüzleşme

, yeni yüzünün sahibi Tevfik'in ailesini ziyaret etti. Anne, kaybettiği oğlunun yüzünü taşıyan gence sarılıp, acısını hafifletti

Duygusal yüzleşme
Uşak'ta geçen yıl beyin ölümü gerçekleşen 'ın (19) yüzü, 'a nakledilmişti. Türkiye'nin 4. yüz nakilli hastası Çolak, Yılmaz'dan alınan organlarla hayata tutunan 3 kişiyle birlikte, talihsiz gencin ailesini ziyaret etti. Genç yaşta kaybettiği oğullarının yüzüne taşıyan Çolak'a sarılan çifti, buruk da olsa evlat hasretini giderdi. Sürekli telefonda konuştuğu Turan Çolak'ı ilk kez gördüğünü söyleyen acılı anne, "Turan oğluma çok benziyor. Bu kadar mı olur? Kaşları, dudakları, kulakları ve çenesindeki gamzesi evladıma çok benziyor. Sanki oğlum ölmemiş gibi" diye ağladı.


Salih KILINÇ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.