Bugünkü
Takvim

Zaferin 98. yılı kutlu olsun

ABONE OL
Zaferin 98. yılı kutlu olsun
'nin 98. yıldönümü nedeniyle devlet erkanı birlik, beraberlik mesajları verdi. Mesajlardan bazıları şöyle:

GURUR ABİDESİ
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül: Çanakkale Deniz Zaferi milletin onurlu duruşunu kanıtlayan, bu toprakların nasıl vatan yapıldığını ortaya koyan bir destandır. Çanakkale bir gurur abidesi olduğu kadar bir hüzün abidesidir. Verilen mücadele, birlik ve beraberliğimizin, bin yıllık kardeşliğimizin ve hiçbir gücün buna zarar veremeyeceğinin en açık kanıtıdır.

DÜNYAYA KAFA TUTTUK
CHP Lideri Kemal Kılıçdardoğlu: Çanakkale Deniz Zaferi'nin 98. yılı ile Şehitler Günü'nün din, dil, ırk, inanç farkı gözetmeksizin canı ve kanı pahasına topraklarını savunan şehit ve gazileri saygı, sevgi ve minnetle anıldığı kutsal bir gündür. Bir milletin dünyaya kafa tutuşunun da ifadesidir.

ÖLÜMSÜZ KAHRAMANLAR
Genelkurmay Başkanı Org. Necdet Özel: Şehitlerimiz, millet olarak var oluşumuzun, birlik-beraberliğimizin, vatan sevgimizin ölümsüz kahramanlarıdır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.