Bugünkü
Takvim

Saç sakal 3 milyon TL

Sosyetenin uğrak yeri 'ün sahibi ve 8 arkadaşı bir bankadan 3 milyon 204 bin liralık vurgun yaptı

ABONE OL
Saç sakal 3 milyon TL
İstanbul Cumhuriyet Savcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre, bir bankanın Ümraniye'deki şubesinde müşterilerin şikayeti üzerine Teftiş Kurulu Başkanlığı'nca müşteri hesapları incelemeye alındı. İnceleme sonucunda bankada portföy yöneticisi olarak çalışan Seyit Sertaç Işıkan'ın bankanın 38 müşterisine bilgileri dışında sahte talimatlarla kredi kullandırdığı ve bu kredileri sahte belgelerle sosyetenin uğrak yeri olan 'ün sahibi ile Salih Yıldız, , Ertuğrul Çoksatar, Atilla Karabulut, Ferit Güneş, Gülhan Akçil ve Şahabettin Yıldız'ın hesabına aktardığı tespit edildi. Işıkcan ile hesaplarına para aktarılan kişilerin birlikte hareket ederek bankayı toplam 3 milyon 204 bin lira zarara uğrattıkları iddia edildi. Haklarında 'nitelikli zimmet' suçundan dava açılan 9 şüphelinin 20 yıl hapsi isteniyor.

YURTDIŞINA GİTMİŞ
Kadıköy'de bulunan Tarak Kuaför'ün sahibi Erol Demirkaya bu aralar iş yerine gelmiyor. Çalışanlar ise Demirkaya'nın yurtdışında olduğunu söylüyor.

Orhan YURTSEVER

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.