Bugünkü
Takvim

Kaynana vahşeti

Genç kadın eşinin dayağından bıkınca ayrı eve taşındı. Eve giden kayınvalide torununun gözü önünde gelinin boğazını kesti

Kaynana vahşeti
Çiğli'de bir kaynana gelinini bıçakla vahşi şekilde öldürdü. Eşi 'dan şiddet gördüğü için üç gün önce yeni evine taşınan 27 yaşındaki Gamze Nur Özcan, yanına gelen kayınvalidesi 40 yaşındaki ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında kayınvalide, eline geçirdiği ekmek bıçağı ile gelinini, 3 yaşındaki torunu D.Ö.'nün gözleri önünde vücudunun çeşitli yerlerinden bıçakladıktan sonda boğazını da keserek öldürdü. Gelinin başını da bıçakla koparmak istediği ileri sürülen Süphan Peri Özcan, olayın ardınan kapıyı da torunu ve öldürdüğü gelininin üzerine kapatarak kaçtı.

AĞABEY MARKETE GİTMİŞTİ
Olay sırasında markete gittiği öğrenilen Gamze Nur Özcan'ın ilk evliliğinden olan 9 yaşındaki oğlu B.K. eve geldiğinde üvey kardeşi D.Ö.'nün çığlıklarını duydu ancak kapıyı açamadı. Bu sırada camdan annesinin kanlar içerisinde yerde yattığını gören B.K.'nin yardım istediği komşuları da olayı polise ihbar etti. Eve gelen polis ekibi kapıyı kırarak içeriye girdi. Yerde yatan Gamze Nur Özcan'ın, hayatı-nı kaybettiği belirlendi. Hemen yanında ağlayan D.Ö. ile olayı ihbar eden B.K., Çocuk Polisi tarafından koruma altına alındı. Ekiplerin incelemesinde ve torunlarının verdiği bilgiler sonrasında Gamze Nur Özcan'ın, katil zanlısı olarak kayınvalide aranmaya başlandı.

Fatih ŞENDİL

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.