Bugünkü
Takvim

İntihar etme vururuz

Özel Harekat Timleri, intihara teşebbüs eden genci, böyle ikna etti

ABONE OL
İntihar etme vururuz
'da şiddet uyguladığı eşinin sığınma evine yerleştirilmesi üzerine bunalıma giren , vilayet önünde korkulu saatler yaşattı. Sabah saat 07.00'de valilik bahçesine atlayıp tüfekle 2 el ateş eden Koca, sonra "Eşimi istiyorum" diye bağırmaya başladı. Ardından yere oturup silahı boğazına dayayan çılgın adam, bir türlü ikna edilemedi. Sonunda devreye girdi. Çılgın adam, bir anda üzerine silahların doğrultulduğunu görünce, ne yapacağını şaşırdı. "Yaklaşmayın, kendimi vururum" diye polisleri tehdit eden çılgın koca, 2 saatte ikna edildi. Ardından ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Mehmet KARAMAN


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.