Bugünkü
Takvim

Köstebek 'da aranıyor

ABONE OL
Köstebek Malatya'da aranıyor
Genelkurmay Karargahı, emekli Orgeneral 'e ait olan ses kaydının 'da yapıldığını tespit etti. Genelkurmay, söz konusu konuşmanın 2'nci Ordu Komutanlığı'nın bulunduğu Malatya'da gerçekleştiğini belirledi. Uzmanlar, soruşturmayı Malatya'daki toplantıya katılan isimler üzerinde yoğunlaştırdı. Bu gelişmeden sonra gözler Koşaner'in Malatya ziyaretine çevrildi. Orgeneral Işık Koşaner, "Plan Seminerlerini" denetlemek üzere 14 Ocak 2011'de Malatya'ya gitmişti. Bu arada ses kaydında Koşaner itiraf niteliği taşıyan ifadelerde bulunmuş ve özellikle terörle mücadele konusunda öz eleştiri yapmıştı.


Ceyda KARAASLAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.